Отделения

ҚР ДСМ СЭБК "ҰЛТТЫҚ САРАПТАМА ОРТАЛЫҒЫ" ШЖҚ РМК ФИЛИАЛЫ

АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

Көкшетау қ., Құдайбердиев к-сі, 27

8 (7162) 26-61-27

Аты-жөні Лауазымы Жұмыс телефоны Email
Есмағамбетов Болат Өміржанұлы Директоры 8 (7162) 26-94-05 akmol_filial@mail.ru

Аты-жөні Лауазымы Бөлімшесі Жұмыс телефоны Email Мекен жайы
1 Атызова
Меруерт
Жомартовна
Басшы Ақкөл
аудандық
бөлімше
8 (7163) 82-12-39 akkol_cse@mail Ақкөл қ.,
Гагарин к-сі, 27/1
2 Тасбаев
Қуаныш
Айдарбекұлы
Басшы Айыртау
аудандық
бөлімше
8 (7153) 32-71-21 csee_ayrtau@mail.ru Саумалкөл а.,
мкр.1
3 Матабаева
Кульчира
Сейітқазықызы
Басшы Аршалы
аудандық
бөлімшесі
8 (7164) 42-24-30 arshalyss@mail.ru Аршалы кенті,
Тәшенов к-сі, 6а
4 Анапина
Қарлығаш
Байзаққызы
Басшы Астрахан
аудандық
бөлімшесі
8 (7164) 12-38-24 astr-cse@mail.ru Аршалы кенті,
Тәшенов к-сі, 6а
5 Тоқтар
Дархан
Абайұлы
Басшы Атбасар
аудандық
бөлімшесі
8 (7164) 35-63-26 ses_atb@mail.ru Атбасар қ.,
к. Л. Белаш, 52
6 Рамазанова
Гульнур
Мухтаровна
Басшы Бұланды
аудандық
бөлімшесі
8 (71624) 62-24-22 czsee@mail.ru Макинск қаласы,
Лесная к - сі, 5Е
7 Сердалин
Жаслан
Сакенович
Басшы Бурабай
аудандық
бөлімшесі
8 (71623) 62-23-48 expert_borovoe@mail.ru Щучинск қ.,
Елемесов көшесі, 73
8 Абдрахманов
Қанат
Мұратұлы
Басшы Аудандық
бөлімше
оларға.Біржан сал
8 (71623) 92-12-88 cse_enbek@mail.ru Степняк қ.,
Әбсләм қажы көшесі, 34 а/1
9 Сеилова
Асемгуль
Букеновна
Басшы Егіндікөл
аудандық
бөлімшесі
8 (71624) 11-14-69 egindykol@mail.ru Егіндікөл ауылы,
Шағын аудан, 11
10 Сетаев
Иззат
Жаңбырбайұлы
Басшы Ерейментау
аудандық
бөлімшесі
8 (7163) 32-11-48 ereimentaucse@bk.ru Ерейментау қаласы,
Кенесары көшесі, 81
11 Баатархан
Қуандық
Басшы Есіл
аудандық
бөлімшесі
8 (7164) 72-06-47 cseesil@mail.ru Есіл қаласы,
Дружба к-сі, 1
12 Байгарина
Майра
Муратбековна
Басшы Жақсы
аудандық
бөлімшесі
8 (7163) 52-23-45 zcse1@mail.ru Жақсы ауылы,
Дружба к-сі, 13
13 Болотова
Ирина
Ирина
Басшы Жарқайын
аудандық
бөлімшесі
8 (71624) 84-05-31 cse1_jarkain@mail.ru Державинск қаласы,
Северный тұйық көшесі, 10
14 Нұржанов
Олжас
Дәулетбекұлы
Басшы Зеренді
аудандық
бөлімшесі
8 (7163) 22-29-60 sсe_zeren@mail.ru Зеренді а.,
Мир көшесі, 10
15 Акпарова
Айнур
Боранбаевна
Басшы Қорғалжын
аудандық
бөлімшесі
8 (7163) 72-10-98 cse.korg@mail.ru Қорғалжын ауылы,
Балғанбаев көшесі, 13
16 Бақыбаев
Мұрат
Хасенұлы
Басшы Сандықтау
аудандық
бөлімшесі
8 (7164) 09-12-76 sand_CSEE@mail.ru Балқаш ауылы,
Смирнов к-сі, 146
17 Хавлаш
Маржангуль
Басшысының м.а. Шортанды
аудандық
бөлімшесі
8 (7163) 12-15-31 tsce-short@mail.ru Шортанды кенті,
30 лет Победы к-сі, 491а
18 Дүйсенов
Асқар
Хайруллевич
Басшы Степногорск
қалалық
бөлімшесі
8 (7164) 56-90-98 csee_step@mail.ru Степногорск қаласы,
Парковая көшесі, 6