ҚР ДСМ СЭБК "ҰЛТТЫҚ САРАПТАМА ОРТАЛЫҒЫ" ШЖҚ РМК ФИЛИАЛЫ
АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БОЙЫНША
Көкшетау қ., Құдайбердиев к-сі, 27
8 (7162) 26-61-27
Аты-жөні | Лауазымы | Жұмыс телефоны | |
---|---|---|---|
Есмағамбетов Болат Өміржанұлы | Директоры | 8 (7162) 26-94-05 | akmol_filial@mail.ru |
Сембаев Жарас Хабибуллаұлы | Директордың орынбасары | 8 (7162) 26-56-39 | akmol_filial@mail.ru |
№ | Аты-жөні | Лауазымы | Бөлімшесі | Жұмыс телефоны | Мекен жайы | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ануарбеков Нұрлан Серікұлы |
Басшы |
Ақкөл аудандық бөлімше |
8 (7163) 82-12-39 | akkol_cse@mail |
Ақкөл қ., Гагарин к-сі, 27/1 |
2 |
Тасбаев Қуаныш Айдарбекұлы |
Басшы |
Айыртау аудандық бөлімше |
8 (7153) 32-71-21 | csee_ayrtau@mail.ru |
Саумалкөл а., мкр.1 |
3 |
Матабаева Кульчира Сейітқазықызы |
Басшы |
Аршалы аудандық бөлімшесі |
8 (7164) 42-24-30 | arshalyss@mail.ru |
Аршалы кенті, Тәшенов к-сі, 6а |
4 |
Анапина Қарлығаш Байзаққызы |
Басшы |
Астрахан аудандық бөлімшесі |
8 (7164) 12-38-24 | astr-cse@mail.ru |
Аршалы кенті, Тәшенов к-сі, 6а |
5 |
Тоқтар Дархан Абайұлы |
Басшы |
Атбасар аудандық бөлімшесі |
8 (7164) 35-63-26 | ses_atb@mail.ru |
Атбасар қ., к. Л. Белаш, 52 |
6 |
Рамазанова Гульнур Мухтаровна |
Басшы |
Бұланды аудандық бөлімшесі |
8 (71624) 62-24-22 | czsee@mail.ru |
Макинск қаласы, Лесная к - сі, 5Е |
7 |
Сердалин Жаслан Сакенович |
Басшы |
Бурабай аудандық бөлімшесі |
8 (71623) 62-23-48 | expert_borovoe@mail.ru |
Щучинск қ., Елемесов көшесі, 73 |
8 |
Абдрахманов Қанат Мұратұлы |
Басшы |
Аудандық бөлімше оларға.Біржан сал |
8 (71623) 92-12-88 | cse_enbek@mail.ru |
Степняк қ., Әбсләм қажы көшесі, 34 а/1 |
9 |
Сеилова Асемгуль Букеновна |
Басшы |
Егіндікөл аудандық бөлімшесі |
8 (71624) 11-14-69 | egindykol@mail.ru |
Егіндікөл ауылы, Шағын аудан, 11 |
10 |
Сетаев Иззат Жаңбырбайұлы |
Басшы |
Ерейментау аудандық бөлімшесі |
8 (7163) 32-11-48 | ereimentaucse@bk.ru |
Ерейментау қаласы, Кенесары көшесі, 81 |
11 |
Баатархан Қуандық |
Басшы |
Есіл аудандық бөлімшесі |
8 (7164) 72-06-47 | cseesil@mail.ru |
Есіл қаласы, Дружба к-сі, 1 |
12 |
Байгарина Майра Муратбековна |
Басшы |
Жақсы аудандық бөлімшесі |
8 (7163) 52-23-45 | zcse1@mail.ru |
Жақсы ауылы, Дружба к-сі, 13 |
13 |
Болотова Ирина Ирина |
Басшы |
Жарқайын аудандық бөлімшесі |
8 (71624) 84-05-31 | cse1_jarkain@mail.ru |
Державинск қаласы, Северный тұйық көшесі, 10 |
14 |
Нұржанов Олжас Дәулетбекұлы |
Басшы |
Зеренді аудандық бөлімшесі |
8 (7163) 22-29-60 | sсe_zeren@mail.ru |
Зеренді а., Мир көшесі, 10 |
15 |
Абдрахманова Елена Валентиновна |
Басшы |
Қорғалжын аудандық бөлімшесі |
8 (7163) 72-10-98 | cse.korg@mail.ru |
Қорғалжын ауылы, Балғанбаев көшесі, 13 |
16 |
Бақыбаев Мұрат Хасенұлы |
Басшы |
Сандықтау аудандық бөлімшесі |
8 (7164) 09-12-76 | sand_CSEE@mail.ru |
Балқаш ауылы, Смирнов к-сі, 146 |
17 |
Хавлаш Маржангуль |
Басшы |
Шортанды аудандық бөлімшесі |
8 (7163) 12-15-31 | tsce-short@mail.ru |
Шортанды кенті, 30 лет Победы к-сі, 491а |
18 |
Дүйсенов Асқар Хайруллевич |
Басшы |
Степногорск қалалық бөлімшесі |
8 (7164) 56-90-98 | csee_step@mail.ru |
Степногорск қаласы, Парковая көшесі, 6 |